eTutorium платформа для створення онлайн-курсів

 • з безкоштовною техпідтримкою на весь період користування
 • з власною вебінарною платформою
 • з вбудованим конструктором тестів та опитувань
 • з інструментами мотивації та геймифікації

Упаковуйте свої освітні програми

в електронний формат і переходьте від класичної форми навчання до змішаної. Контролюйте якість засвоєння матеріалу у режимі реального часу. Вибудовуйте індивідуальну траєкторію навчання та підвищуйте рівень залученості студентів до учбового процесу.

Спробувати

Запускайте та масштабуйте бізнес

у сфері онлайн-навчання. Збільшуйте прибуток за рахунок просування бренду своєї онлайн-школи/навчального центру. Створюйте професійні дистанційні курси та монетизуйте свій досвід і знання!

Цікаво

Формуйте систему корпоративного навчання

і отримуйте об'єктивний зворотній зв'язок. Підвищуйте кваліфікацію співробітників із віддалених філій без відриву від робочого процесу. Проводьте оцінку знань для виявлення талантів. Використовуйте діалоговий тренажер та інструменти гейміфікації.

Тестувати

Функціональні можливості
платформи для створення онлайн-курсів

 • КОНСТРУКТОР ТЕСТІВ І ОПИТУВАНЬ


  Перевіряйте рівень підготовки студентів, відстежуйте прогрес групи і якість засвоєння матеріалу за допомогою вхідних, проміжних і підсумкових тестувань.

  Комбінуйте типи питань для отримання повної картини: один або декілька варіантів відповіді, есе, визначення відповідності або послідовності, автоперевірка, правильне/помилкове твердження.

  Ви можете:

  • Копіювати питання з інших тестів
  • Заборонити пропускати завдання та редагувати відповіді
  • Обмежити час проходження тесту
  • Виводити пояснення/підказки до питань
  • Показувати результати після завершення тесту або надсилати їх на електронну пошту студента
  • Перемішати питання і варіанти відповідей у довільній послідовності
  • Дозволити пройти тест повторно

  Створюйте опитування для отримання об'єктивного зворотного зв'язку від користувачів, коригування навчальної програми та вдосконалення своїх майбутніх курсів.

  Хочу тестувати
 • ВБУДОВАНА ВЕБІНАРНА ПЛАТФОРМА


  Не витрачайте свій час на опанування та інтеграцію сторонніх програм з системою дистанційного навчання – створюйте і проводьте вебінари у межах eTutorium LMS!

  Конструктор лендінгів, сервіс email-розсилок, 5 макетів зони проведення, інструменти інтерактиву та розгорнута аналітика допоможуть не тільки взаємодіяти зі студентами у режимі реального часу, але й адаптувати кожний онлайн-івент відповідно до ваших цілей, задач і потреб.

  Хочу тестувати
 • ІНСТРУМЕНТИ МОТИВАЦІЇ І ГЕЙМІФІКАЦІЇ


  Нараховуйте бали за успішне виконання завдань, щоб кожен користувач міг побачити своє місце у рейтинговій таблиці й отримати додаткову мотивацію.

  Студент пройшов опитування, взяв участь у вебінарі, правильно відповів на всі питання тесту? Надсилайте самостійно або налаштовуйте автоматичну видачу нагород у якості заохочення за досягнення. Ви можете завантажити свій шаблон або обрати будь-який бейдж з колекції eTutorium LMS.

  Хочу тестувати
 • ДІАЛОГОВИЙ ТРЕНАЖЕР


  Створюйте навчальні історії для симуляції реальних ситуацій, щоб допомогти студентам відпрацювати отримані навички на практиці. Обирайте один з доступних типів сцени – діалог, монолог героя, користувацький або питання-відповідь.

  Ви можете підібрати фон і персонажів з галереї eTutorium LMS або завантажити власні шаблони, а також додати репліки, відео та кнопки з текстовими підказками/активними посиланнями.

  Хочу тестувати
 • ТЕХПІДТРИМКА ТА ПЕРСОНАЛЬНИЙ МЕНЕДЖЕР


  На яку кнопку натиснути? Як налаштувати? Де подивитися? Ми не залишимо вас розбиратися з сервісом самотужки!

  На всіх етапах створення курсу вас буде супроводжувати персональний менеджер, який не тільки відповість на будь-яке питання, але й у разі потреби проведе віртуальну екскурсію по особистому кабінету.

  А команда “технічних чарівників” допоможе налаштувати обладнання та проконсультує в онлайн-чаті, по електронній пошті чи телефону.

  Хочу тестувати
 • АНАЛІТИКА


  Відстежуйте як особисті досягнення користувачів, так і їх прогрес у межах курсу/групи. Ви можете переглядати звіти у своєму особистому кабінеті або вивантажувати їх на комп'ютер у форматі PDF.

  Історія дій студента дозволяє побачити, коли і які сторінки він відкривав. Також вам буде доступна загальна статистика по окремим тестам і завданням: час проходження, відсоток правильних відповідей, середній результат по кожному питанню.

  Хочу тестувати
 • ПРИЙОМ ПЛАТЕЖІВ ВІД УЧАСНИКІВ


  Використовуйте готові шаблони для створення конверсійних посадкових сторінок без дизайнера та верстальника. Зручний конструктор лендінгів дозволяє додавати/видаляти блоки, змінювати фон, завантажувати зображення та редагувати кількість полів у формах реєстрації.

  За допомогою лендінгів ви можете не тільки просувати свої курси, але й приймати оплати від студентів. Підключайте PayPal, LiqPay або CloudPayments – незалежно від суми eTutorium LMS не стягує комісію за проведення платежів.

  Хочу тестувати
 • КАСТОМІЗАЦІЯ ТА БРЕНДУВАННЯ


  Завантажуйте логотип компанії для відображення в особистому кабінеті студента та просування свого бренду. Налаштовуйте індивідуальні шаблони листів і сертифікатів про закінчення навчання. Усі зміни з'являтимуться в макеті у режимі реального часу.

  Обирайте ручну або автоматичну видачу сертифіката, відправляйте його на електронну пошту студента при отриманні необхідного бала/закінченні курсу, використовуйте запропоновані шаблони або завантажуйте власні.

  Хочу тестувати
 • ПРОБНИЙ МОДУЛЬ


  Створюйте пробні модулі та відкривайте доступ потенційним студентам для ознайомлення з форматом навчання. Знімайте заперечення та зменшуйте кількість незадоволених клієнтів, які переоцінили свої сили, час або можливості.

  Користувачі, зараховані на курс, можуть бачити усі модулі й уроки з самого початку або тільки після виконання певних тестів/завдань.

  Хочу тестувати
 • Форум


  Ініціюйте групову взаємодію й обговорюйте актуальні теми на форумі. Відстежуйте загальний настрій користувачів і дізнавайтеся, яких матеріалів їм не вистачає, з перших рук. Створити і прокоментувати нову тему може будь-який учасник курсу – власник акаунта, викладач, модератор або студент.

  Хочу тестувати
 • МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ


  Створюйте та модеруйте курси як з комп'ютера, так і з мобільного телефону. Ваші учасники також можуть використовувати для навчання будь-який зручний гаджет. Завдяки браузерам Google Chrome та Puffin їм будуть доступні всі навчальні матеріали, вебінари і завдання – встановлювати додаткові програми для цього не доведеться.

  Хочу тестувати
 • РОЗПОДІЛ РОЛЕЙ


  Призначайте користувачам ролі модератора, викладача або студента. Делегуйте частину функцій іншим учасникам. Також eTutorium LMS дозволяє надавати різні рівні доступу та відстежувати, хто з модераторів і коли вніс зміни.

  Застосовуйте функцію попереднього перегляду, щоб побачити кожен елемент очима студента та виправити недоліки на етапі створення курсу, а не у розпал навчального процесу.

  Хочу тестувати
 • БАЗА ЗНАНЬ


  Отримуйте безкоштовний доступ до 60+ вебінарів зі створення та просування онлайн-курсів від досвідчених eLearning практиків після оплати будь-якого тарифу. Нові майстер-класи щомісяця.

  Хочу тестувати
 • “КУРС ПІД КЛЮЧ”


  Не маєте часу, можливості, бажання збирати та завантажувати матеріали до СДН? Наш методист створить лендінг курсу, наповнить його файлами, тестами і опитуваннями, надішле листи-нагадування учасникам, перевірить обладнання та проведе інструктаж для спікерів кожного онлайн-заходу за вас!

  Хочу тестувати

ETUTORIUM

75 123 клієнтських вебінарів

22 атмосферні конференції для фанатів digital-технологій і дистанційного навчання

12 білих книг

Щотижневі майстер-класи від справжніх eLearning практиків

База знань для створення та просування онлайн-курсів

Найближчі заходи

У нашій EdTech скарбничці 12 років досвіду та 18 власних онлайн-курсів.


Тому ми точно знаємо, що потрібно не тільки авторам і розробникам, але й студентам:

 • Вибудувати гнучкий освітній трек
 • Автоматизувати більшість ручних процесів
 • Отримувати максимальний зворотній зв'язок від аудиторії

Усе це доступно разом з платформою для онлайн-навчання eTutorium LMS. Зручна та багатофункціональна, вона давно стала незамінним інструментом у eLearning рюкзаку наших клієнтів.

Сервіс об'єднав у собі конструктор дистанційних курсів і повноцінну систему для управління онлайн-навчанням. Освітня програма ВУЗу або авторський онлайн-курс – eTutorium LMS впорається з усім!

Переконайтеся на власному досвіді та підвищіть рівень ефективності вашого курсу!

© eTutorium 2014 - 2023 Всі права захищені